Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Job Danemarca Sudor

26 EUR
ID 854859
acum 2 săptămâni
Navodari, Constanta
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Danemarca

✅ Un sudor cu experiență, pentru sudare tubulatură la bordul Navei ✅Danemarca

✅Atribuțiile Postului :

✅-Principalele sarcini sunt repararea oțelului și aluminiului de pe suprafața navelor, a țevilor de carbon și oțel inoxidabil cât și sarcini în industrie mai mici ce includ oțelul.

✅Cerințele postului :
✅- Cunoștințe de limba engleză
✅ -Certificat sudură în carbon, oțel inoxidabil și aluminiu
✅Salariu pe ora 26 Euro
✅Proiectul inițial începe pe 10.06.2022 până pe 26.07.2022
Contact: Watapp 0721304910
Email suciuioan1978@yahoo.com

Suciu
ID 854859