Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajam sudori si lacatusi mecanici
Full time  |  Mid-Level  |  Producție
Salariu: confidenţial
Acum o zi Ramnicu Valcea, Valcea
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam sofer cat.B + Stivuitorist cu autorizatie ISCIR
Full time  |  Fără studii superioare  |  Producție / Administrativ / Logistică
Angajam Inginer productie - pregatire fabricatie + Inginer Sudor
Full time  |  Producție / Inginerie / Tehnologie
Colaborare(subantrepriza)cu firme/echipe pentru constructii,instalatii
Construcţii / Amenajări
Acum 2 zile Ramnicu Valcea, Valcea
Agent Securitate -Rm. Valcea
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Pază și Protecție
Acum o săptămână Ramnicu Valcea, Valcea
JobZZ.ro

Izolator Industrial | Calficați & Necalificați

Salariu confidenţial
ID 878909
acum 3 luni
Ramnicu Valcea, Valcea

Mid-Level,    Manager/Executiv,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Suntem o companie specializată în izolații termice industriale și căutăm muncitori calificați și necalificați. (Izolatori Industriali)
Căutăm persoane dornice să învețe și să lucreze într-un mediu de producție dinamic.

Responsabilitățile postului includ:
-Montarea și instalarea izolațiilor termice, cum ar fi vata, verolele, carcasele și invelitorile metalice, în concordanță cu specificațiile tehnice ale proiectului.
-Operațiile de tăiere, măsurare, montare și fixare a materialelor izolante, folosind instrumentele și echipamentele necesare.
-Asigurarea calității muncii efectuate și verificarea faptului că toate procedurile sunt respectate în conformitate cu normele de siguranță și sănătate la locul de muncă.
-Montarea si demontarea schelelor metalice

Cerințe pentru posturile de muncă:
-Abilități de comunicare și de lucru în echipăCapacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a învăța lucruri noiAtitudine pozitivă și etică de muncă.
-Disponibilitate pentru program de lucru în deplasare.
-Pentru posturile calificate, certificare și experiență în domeniul izolațiilor termice sau în domenii conexe.
-Pentru posturile necalificate, rabdare si dorință de dezvoltare.

Oferta noastră:
-Pachet salarial competitiv și beneficii.
-Oportunități de creștere profesională și de dezvoltare a carierei într-un domeniu în creștere.
-Mediu de lucru dinamic.
-Cazare, transport si diurnă.

Dacă sunteți interesați vă rugăm să ne contactați pe email sau apel telefonic.