Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inspector control calitate - OMCO Romania, Iasi

Salariu confidenţial
ID 819240
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Competente necesare postului:
- Studii medii cu profil mecanic si/sau tehnic;
- Cunostinte avansate desen tehnic;
- Cunoastere instrumente de masura si control;
- Atentie deosebita in analizarea detaliilor.
- Limba engleza constituie un avantaj.

Descrierea jobului
• Efectueaza controlul de receptie al pieselor si semifabricatelor in conformitate cu desenele de executie, procedurile si instructiunile documentate.
• Inregistreaza rezultatele masuratorilor in documentele specificate in procedurile si instructiunile de control.
• Efectueaza inspectia produselor la controlul final in conformitate cu planul de control, documentatiile tehnice, prevederile procedurilor si instructiunilor specifice.
• Inregistreaza neconformitatile depistate in controlul final in conformitate cu prevederile procedurilor de control al neconformitatilor, sesizeaza sefului ierarhic/sefului de tura aparitia neconformitatilor.

OMCO Romania este o companie multinationala cu capital belgian, lider european in productia de matrite pentru industria sticlei.

Persoanele interesate pot aduce CV-ul la sediu pe Calea Chisinaului nr.43A, cladirea Tehnoton poarta 2 sau trimite pe email: personal.ro@omcomould.com .

OMCO Romania | OMCO Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 819240