Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inspector Calitate

Salariu confidenţial
ID 820622
acum 2 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Ne dorim coleg(ă) care să ni se alăture pe un drum pe care noi îl iubim și îl parcurgem deja.

Orientarea catre angajat, dorința de a evolua împreună cu tine și recunoașterea implicării tale în activitatea desfășurată în cadrul Vitacom sunt doar câteva aspecte pentru care merită să aplici pentru jobul de Inspector Calitate.

Cerințele postului:

Persoană cu abilități tehnice
Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu-avansat
Capacitatea de a îmbunătăți fluxurile privind calitatea
Persoană organizată, pretențioasă, pragmatică și cu spirit de observație și atenție la detalii
Să aibă capacitatea de taie și spânzură, adică o atitudine impunătoare și exigentă
Cunoașterea pachetului Microsoft Office la nivel avansat
Responsabilitățile postului:

Verificarea produselor comercializate pentru a corespunde standardelor de calitate, luându-se măsuri pentru corectarea acestora dacă nu sunt conforme
Realizarea verificărilor zilnice în ceea ce privește conformitatea și calitatea produselor
Rezolvarea problemelor de calitate
Verificarea respectării procedurilor de lucru
Redactarea raporturilor privind calitatea, urmărirea neregulilor și rezolvarea acestora
Verificarea constatărilor rezolvate la următoarele recepții
Audit intern
Îmbunătățirea fluxurilor privind calitatea
Oprirea lucrurilor greșite
Beneficii:

Salariu motivant și competitiv pe piața muncii
Bonusuri de performanță în funcție de realizări
Tichete de masă
Tichete de vacanță / Abonament la clinică medicală privată / Pensie privată
Prime de sărbători
7 CARD
Mediu de lucru plăcut alături de un colectiv tânăr și dinamic
Dacă te entuziasmează ideea de a lucra alături de noi sau te regăsești în cerințele de mai sus, te rugăm să ne trimiteți CV-ul la adresa de mail sru@vitacom.ro

Te așteptăm cu drag în echipa Vitacom!

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 29 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;

De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel național.

Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum: GP Batteries, Nedis, Fixpoint, Goobay, G3Ferrari, Girmi, Trevi, Stanley, Apacer, Konig, Valueline, Powerwalker, Maxell, NGS, ProsKit, Sandberg, Skross, Woox, Vantop, Snaptain, Kyvol, Heimvision.

Balana Theodora | Vitacom Electronics
ID 820622