Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Insidecor angajeaza montator mobilier

Salariu confidenţial
ID 813671
acum 2 zile
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Lemn / PVC

Firma Insidecor angajează montator mobilier la comandă din PAL melaminat.
Descrierea jobului:
- Montarea produselor de mobilier la locuinţa clientului conform proiectului semnat
- Relaţionare cu clientul
- Deplasare la faţa locului
Cerinţe:
- Experienţa în domeniu constituie un avantaj
- Persoană serioasă, comunicativă şi cu spirit de iniţiativă
- Spirit de muncă în echipă
- Persoană capabilă sa gestioneze situaţii neprevăzute
- Carnet de conducere categoria B
Beneficii:
- Transport
- Colectiv tânăr
- Salar atractiv. Salariul se negociază.

INSIDECOR
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 813671