Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingrijitori batrani

2.000 EUR
ID 798683
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Asistență socială

Ţară

Germania

Căutăm Personal la Îngrijirea bătrînilor și a bolnavilor la azile

Zona ️️ Esslingen, Goppingen, Stuttgart si zona Hanovra.

Vollzeit ️️ pina la - 3.800 / lună in dependenta de calificari si experienta

Oferim :

Un loc de muncă sigur, alături de un colectiv prietenos

Salariu în funcție de calificare și experiență de muncă până la 2000 Euro/luna

Asistență și suport la angajare din partea unui mentor cu experiență

Responsabilitățile Dvs.:

Asigurarea îngrijirii de bază

Însoțirea și îngrijirea rezidenților

Îngrijiri medicale complete și terapeutice pentru pacienți în cooperare cu personalul medical

Cerințe față de candidat:

Sa detineti cel putin o diploma pentru ingrijire batrani la domiciliu sau de infirmier

Experiență în domeniu de cel puțin 1-2 ani

Persoană responsabilă, flexibilă, răbdătoare, orientată spre rezultate

Cunoașterea limbii germane:

️ pentru cei cu studii superioare de asistență sociala nivel B2 si primiti un salariu pana la 3800 Euro/luna

️pentru ajutori ingrijitori sau infirmieri nivel A2-B1

️Asteptam CV-urile dvs. in limba germana la adresa de e-mail: tiberiu.sebo(a rond) gmail.com

Sebo Tiberiu
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 798683