Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingrijitor Adapost privat Catei

2.500 LEI
ID 824577
acum 4 săptămâni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Cautam 1 persoana muncitoare, serioasa, organizata, rezistenta la efort pentru ingrijire caini comunitari salvati intr-un adapost privat cu peste 60 catei.

Preferam o persoana care are experienta de lucru in adaposturi private de catei si poate oferi recomandari de la locurile anterioare. Anuntul se adreseaza doar iubitorilor de animale. Nu este permis consumul de alcool. Se ofera: 2.400-2.600 ron/ luna, in functie de experienta si eficienta. Program de lucru 8-17 (o ora pauza de masa).

Responsabilitati:
• Mentinerea curateniei din adapostul de caini
• Hranirea si adaparea cainilor din adapostul de caini
• Observarea animalelor (daca arata semne de imbolnavire)
• Inregistrarea lor online
• Manipularea lor acolo unde este cazul (mutarea lor dinr-o cusca in alta)
• Diferite activitati de organizare a adapostului, mentinere ordine

Cautam o persoana care:
• Este serioasa si responsabila
• Iubeste animalele in special cainii
• Calma si intelegatoare
• Nu se da in laturi de la munca
• Are simt practic
• Nu are frica de animale in special cainii

Se poate oferi cazare modesta (rulota) doar unei persoane sau unui cuplu/familie cu experienta.

Maria
ID 824577