Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingineri vanzari Horeca-Cluj Napoca

3.500 LEI
ID 813582
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Vânzări

Descriere post :
Cerinte:
•studii superioare tehnice
•abilitati de comunicare si negociere
•experienta in vanzari
•dinamic , energic , disponibil pentru calatorii
•experienta utilizare MS Office ( Word, Excell, Power Point)
•permis auto , cu experienta si fara antecedente

Responsabilităţi:
•Asimileaza cunostintele tehnice si comerciale pentru echipamentele din portofoliul firmei si cele ale concurentei;
•Identifica si contacteaza potentiali clienti;
•Creaza si dezvolta relatia cu clientii, identificand solutii pentru aplicatiile acestora;
•Prezinta clientilor oferta tehnico-comerciala, efectueaza probe practice cu echipamentul ofertat, raspunde de buna instalare a echipamentului, in urma vanzarii.

Va rugam trimiteti CV la adresa de email: hr@techism.ro

Spatar Ionut
ID 813582