Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer / student Transporturi sau CFDP

2.300 LEI
ID 814997
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Societatea TRAFFIC PLAN SRL - Cluj Napoca, specializată în elaborarea studiilor de trafic una dintre cele mai dinamice organizaţii de acest gen din ţară, oferă spre ocupare un post de INGINER / STUDENT Transporturi sau CFDP.

Cerinţele candidatului:
Studii medii/superioare/etc;
Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj;
Cunoaşterea limbii engleza la un nivel mediu ( scris, citit - cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Ţinută business;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate;

Descrierea postului:

Elaboreaza studii de trafic
Asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central şi punctele de lucru;
Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol ;
Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;
Propune măsuri de îmbunătăţire a activităţii administrative şi implementează schimbările aprobate de managerul general;
Pachet salarial stabil;
Telefon de serviciu;
Posibilităţi reale de promovare;
Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

Candidaţii interesaţi pot trimite până la data de 10 februabrie 2021 un Curriculum vitae însoţit de scrisoare de intenţie şi de fotografie, la următoarea adresă de e-mail
info at trafficplan.eu