Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer proiectant/ desenator instalații electrice

Salariu confidenţial
ID 822695
acum 2 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Angajăm Inginer proiectant instalații electrice curenți tari & curenți slabi!

Program: full-time
Tip Contract: perioadă nedeterminată
Locație: Iași

=> Cerințe:
AutoCAD: utilizare la nivel avansat
Capacitate de colectare și analiză a cerințelor în faza de inițiere a unui proiect
Cunoștințe solide în proiectarea instalațiilor de curenți tari și curenți slabi

=>Constituie avantaj, dar fără caracter obligatoriu:
Cunoașterea unei aplicații pentru devize
Carnet de conducere cat. B
Experiență minim 3 ani proiectare curenți slabi și curenți tari

=> Responsabilități:
Proiectarea instalațiilor de curenți tari și curenți slabi în strictă conformitate cu legislația și normativele în vigoare
Elaborarea ofertelor tehnice în cadrul licitațiilor
Managementul schimbărilor/modificărilor
Elaborarea documentatiilor de proiectare pe faze de proiectare (SF, PTh-DE, DTAC)
Întocmirea listelor de cantitati și devize

=> Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa: info@bransha.ro