Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer proiectant

Salariu confidenţial
ID 824820
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Engleză

Candidatul ideal
cerinte:
- cunostinte bune operare PC MS-OFFICE,AUTOCAD
- capacitate de lucru in echipa
- capacitatea de a respecta termene limita
- responsabilitate,ordine,corectitudine,seriozitate
- capacitatea de organizare a timpului si sarcinilor
- experienta in domeniu constituie un avantaj
- permis conducere categoria B constituie un avantaj

Descrierea jobului
- lucrul cu proiecte in AUTOCAD
- evidenta diferitelor situatii
- intocmirea documentelor specifice

CV-urile se vor trimite pe adresa de e-mail office@clujfo.ro

Descrierea companiei
CFO INTEGRATOR SRL este o companie infiintata in 2007, avand ca obiect principal de activitate construirea infrastructurii subterane pentru pozarea cablurilor de telecomunicatii pe raza municipiului Cluj-Napoca.