Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Proiectant

Salariu confidenţial
ID 823146
acum 2 săptămâni
Codlea, Brasov
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Cerinte:
• Cunostinte tehnice in domeniul confectiilor metalice in ind.alimentara.
• Cunostinte in utilizarea programelor: Autocad, Solidworks.
• Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza.
• Abilitati de comunicare, inventiv si creativ.

Responsabilitati:
• Proiectare echipamente, utilaje in ind. alimentara.
• Elaboreaza documentatia tehnica necesara proiectului.
• Asigura suport echipei de montaj cu informatii, desene tehnice.

Oferta:
• Pachet salarial atractiv;
• Atmosfera de lucru intr-o echipa tanara, benefica dezvoltarii unei cariere in domeniu.

TRIAGO TRADING este producator de rezervoare inox pentru stocarea diferitelor lichide alimentare; furnizor de echipamente si utilaje pentru industria alimentara; Produse din oteluri inoxidabile; teava, tabla, bara, armaturi de reglare si racordare din inox, etc. Pompe industriale, pompe industria vinului;

Mai multe detalii la: 0749046360 sau la adresa office@triago.ro