Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul

Inginer execuție infrastructură energetică (execuție rețele)

Salariu confidenţial
ID 851770
acum 4 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Tip job

Full time,    Part time

Nivel carieră

Mid-Level

Despre noi
Suntem o echipă entuziastă, cu experiență semnificativă în execuția sistemelor HVAC, dedicate în principal sectorului naval, iar începând cu anul 2021 ne-am extins activitatea și în zona construcțiilor civile și industriale. Din dorința de a împărtăși eficiența sistemelor de ventilatie și climatizare, implementate cu succes în industria navală, ne-am propus extinderea activității și pe alte paliere, electric, sanitar și infrastructura energetică.

Candidatul Ideal
- Absolvent studii universitare cu profil Electric, Electrotehnic sau Electromecanic;
- Cunoștințe tehnice teoretice și practice solide în domeniu;
- Minim 5 ani experiență profesională în domeniu electric/energetic;
- Permis de conducere categoria B
- Abilități de comunicare și colaborare;
- Capacitate de învățare, adaptare și lucru în echipă;
- Apt din punct de vedere medical pentru lucru la înălțime , rezistent la efort și lucru în condiții de stres (temperaturi ridicate/scăazute; zgomote, spații inguste, etc)
- Disciplina, constiinciozitate, punctualitate;
- îndemanare, spirit de observație;
- Promptitudine la intervenții;
- Rigurozitate în respectarea regulilor și instrucțiunilor.

Descrierea jobului
- Participă împreună cu inginerii de proiectare la elaborarea și propunerea de soluții tehnice.
- Execută împreună cu personalul (autorizat) din subordine operațiunile programate.
- Respectă regulile de HSE la efectuarea activităților din graficul de execuție.
- Efectuează remedieri în instalațiile tehnologice / stațiile electrice în funcție de situație și posibilități.
- Evaluarea stării instalațiilor din domeniul sau de activitate (și cu implicarea altor departamente).
- îmbunătățirea continuă și din propie inițiativă a calității, siguranței muncii, protecției mediului și evitării incidentelor.
- Organizează locul de muncă și repartizează sarcini pentru fiecare persoana în parte.
- Răspunde de planificarea și realizarea în timp a lucrărilor repartizate.

Alte informații:
- salariu lunar net: 5.000 – 8.000 lei;
- creștere salarială anuală;
- bonusuri în funcție de realizări;
- decontare cheltuieli de deplasare, după caz;
- posibilități de avansare;
- rugăm trimiteti cv la office@sistemehvac.ro
- telefon contact: 0736.406.566