Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer calitate

ID 853867
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Absolvent studii tehnice superioare Cunostinte de limba engleza – nivel conversational Cunostinte de limba germana – constituie avantaj
Descrierea jobului
Competente:
Cunostinte ISO9001 si IATF16949 Auditarea proceselor si produselor – constituie avantaj Cunostinte operare PC (MS Office) Core tools (8D, FMEA, MSA, SPC) Spirit de echipa Orientare spre client Orientare spre rezultate Abilitati de comunicare

Responsabilitati:
Raspunde de realtia cu clientul Asigura implementarea in procesul de productie a cerintelor specifice clientului Raspunde de elaborarea documentatiei specifice controlului produselor in procesul de productie Participa la analiza reclamatiilor

Oferta:
membru al unei echipe tinere si dinamice posibilitati de dezvoltare profesionala pachet salarial atractiv transport gratuit
Descrierea companiei
Flaro Prod SA, o firma cu o activitate diversificata si evoluam concomitent in mai multe sectoare economice: industrie auto, electrotehnica, papetarie, mercerie, uz gospodaresc, dar si energie verde.

FLARO PROD SA
ID 853867