Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Calitate

Salariu confidenţial
ID 822511
acum 2 săptămâni
Oradea, Bihor

Navală / Aeronautică,    Maşini / Auto,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B
Limbi străine
Franceză,    Engleză

Cerinte:

Studii superioare
Experienta pe o pozitie similara in cadrul departamentului de calitate
Cunostinte privind procesele de productie si calitate
Cunostinte bune de operare PC
Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj

Responsabilitati:

Asigurarea compatibilitatii produselor cu standardele/procedurile companiei
Monitorizarea si raportarea defectelor
Implementarea actiunilor corective si preventive in domeniul calitatii
Verificarea implementarii masurilor corective si preventive
Intocmeste si urmareste realizarea planului de actiune pe calitate

Beneficii:
Munca in cadrul unei echipe tinere intru-un mediu cu dotari de ultima generatie
Salariu motivant
Tichete de masa
Transport gratuit pe raza Municipiului Oradea