Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Infirmieră/Infirmier Asociatia Sf. Gabriel cel Viteaz

Salariu confidenţial
ID 839464
acum 2 săptămâni
Pipera (Voluntari), Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Asistență socială

Centru de Ingrijire si Asistenta Sf. Gabriel cel Viteaz angajează infirmieră/infirmier cu și fără experiență.

Responsabilități:
Supravegherea pacientilor;
Igiena si schimbarea pacienților;
Ajutorul în servirea mesei, a plimbării și activității lor;
Hidratarea pacienților;
Curățenie la locul de muncă;
Comunicarea cu restul personalului.

Beneficii:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Pachet salarial atractiv (în funcție de experiență);
Asigurăm trei mese pe zi.

Program de lucru 24/48.

Adresa Pipera/Voluntari strada Ștefan cel Mare 38

Cristina Tudorancea
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 839464