Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Incarcator-Descarcator/Muncitor Necalificat-Popesti Leordeni

1.700 LEI
ID 825942
acum 3 săptămâni
Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Indeco Grup este o firma ce activeaza in domeniul protectiei mediului ce asigura servicii integrate pentru managementul deseurilor. Pentru punctul de lucru din Popesti Leordeni angajam
Incarcator-Descarcator/Munciotor Necalificat
Cerinte

- studii primare/gimnaziale
- domiciliul stabil in locatia mentionata sau zonele limitrofe;
- cazier fara antecedente penale;
Descrierea jobului
• Sorteaza deseurile pe categorii;
• Descarcarea deseurilor din mijloacele de transport;
• Desfăşoară activităţi de sortare si colectare a deşeurilor reciclabile;
• Identifică tipurile de deşeuri (tipurile de deşeuri sunt identificate în vederea sortării şi tratării lor ) si separă deşeurile ( deseurile sunt separate in conformitate cu legislatia in vigoare );
• Eticheteaza corepunzator deseurile pe care le primeste;
• Manipuleaza si transporta corespunzator deseurile pana la locul de depozitare temporara;
• Depoziteaza deseurile la locurile stabilite, conform etichetarii, la locurile temporare de depozitate;
• Manipuleaza, transporta si aranjeaza corespunzator si cu atentie deseurile in autovehicule pentru a fi transportate catre beneficiar;

Relatii de luni pana vineri intre orele 09:00-16:00 la numarul de telefon 0731798466

ALDEA IOLANDA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 825942