JobZZ.ro

Graphic Designer

5.500 LEI
ID 872312
acum 6 luni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

IT,    Grafică / Webdesign / DTP

Temporar,    Proiect,    Practică,    Part time,    Full time

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul Ideal
Ne dorim un coleg care sa dea dovada de: creativitate si simt estetic, atentie sporita la detalii, atitudine pozitiva, flexibilitate, perseverenta si curiozitate.
Descrierea jobului
ABILITATI: Cunostinte foarte bune - CorelDraw, Adobe CS (Photoshop, Indesign, Illustrator, Flash), cunostinte DTP

Cunostinte bune - Limba engleza, termeni tehnici.

RESPOSABILITATI: Realizare grafica, generare concept grafic, prelucrare texte si imagini, concepte campanii marketing, materiale identitate vizuala, materiale promotionale, bannere de produs, bannere in site, bannere in newsletter, flyere de produs, brosuri de produs, cataloage de produse.