Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar scule

Salariu confidenţial
ID 822507
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Responsabilitati:

Se ocupa de pregatirea si gestionarea sculelor si dispozitivelor necesare pentru productie.
Urmareste zilnic inventarul si plaseaza comenzile la furnizorii demenati.
Analizeaza consumul si stabileste nivelul minim de stocuri.
Urmareste evolutia sculelor care se intorc de la masini si le sorteaza in functie de uzura.

Beneficii:
Munca in cadrul unei echipe tinere intr-un mediu cu dotari de ultima generatie
Salariu atractiv
Tichete de masa
Bonusuri in functie de performante

Cap Group Romania
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 822507