Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Electrician producție Alba
Full time  |  Junior/Entry Level / Mid-Level  |  Mentenanță / Instalații / Producție
Salariu: confidenţial
Acum 3 zile Brasov, Brasov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Mecanic automatizări - Alba
Muncitor necalificat - Alba
Full time  |  Necalificat  |  Agricultură / Silvicultură / Producție
Electrician producție și fermă creștere păsări Brașov
Full time  |  Agricultură / Silvicultură / Mentenanță / Instalații / Producție
Mecanic producție și fermă creștere păsări Brașov
JobZZ.ro

Gestionar magazioner

Salariu confidenţial
ID 880606
acum o lună
Brasov, Brasov
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări,    Administrativ / Logistică

Nivel carieră

Mid-Level

Responsabilitati:
- Recepționează marfurile/materialele din punct de vedere cantitativ, în baza documentelor de însoțire a mărfii;
- Inregistreaza marfurile/materialele primite/trimise;
- Intocmeste actele insotitoare ale marfurilor care intra si ies din depozit;
- Distribuie materialele pe santiere;
- Administreaza, verifică și monitorizează stocurile existente în depozit;
- Asigura ordinea si curatenia la locul de munca.

Cerinte:
- Studii medii;
- Cunostinte Microsoft Office Word si Excel;
- Experienta anterioara in domeniul logisticii – minim 1-2 ani;
- Abilitati de munca in echipa, corectitudine si flexibilitate;
- Integritate, seriozitate si implicare;
- Persoana responsabila, ordonata, corecta;
- Bune abilitati de organizare, comunicare si relationare.

Beneficii:
-pachet salarial atractiv;
-mediu de lucru plăcut.