Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar depozit piatra naturala, Otopeni

3.000 LEI
ID 815968
acum o săptămână
Otopeni, Bucuresti-Ilfov
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Persoanǎ organizatǎ, cu bune abilităţi de planificare, inițiativa, dorințǎ de ȋmbunǎtǎțire a proceselor;
Studii medii si experienta de minim 6 luni intr-un post similar;
Persoana meticuloasa, atenta la detalii;
Cunostinte operatiuni intrare/iesire marfa, efectuare inventare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de luare a deciziilor;
Gandire analitica, buna capacitate de rezolvare de probleme atunci cand apar;
Bune abilitati de comunicare;
Cunostinte bune de operare MS OFFICE

Se ofera:
- contract de munca pe durata nedeterminata
- program de lucru de 8 ore/zi (luni-vineri), de la 8 la 17:00
- conditii de munca si salarizare foarte bune
- compensare si prime bazate pe performanta
- .Posibilitatea de dezvoltare profesionala;

ArtGranit | SC ArtGranit SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815968