Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Frigotehnist pentru abator păsări

Salariu confidenţial
ID 877227
acum 3 săptămâni
Bocsa, Caras-Severin
Domeniu de activitate

Producție,    Mentenanță / Instalații

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare

Locație: Abator păsări Bocșa

Cerințe:
-Studii: minim şcoala profesională liceu de profil;

-Instruire şi calificare în specialitatea de frigotehnist;

-Capacitate bună de coordonare a mişcărilor;

-Promptitudine în rezolvarea situaţiilor ce se ivesc;

-Spirit de echipă, seriozitate și punctualitate în rezolvarea problemelor.

Atribuții funcționale:

-Urmăreşte starea tehnică şi asigură funcţionarea echipamentelor frigorifice;

-Cunoaşte specificaţiile tehnice de funcţionare a tuturor instalaţiilor din centrala de frig;

-Execută operaţii de întreţinere la instalaţiile frigorifice;

-Anunţă imediat disfuncţionalitățile tehnice;

-Participă la intervenţiile de întreţinere curentă a echipamentelor tehnice;

-Participă la montarea și punerea în funcţiune a echipamentelor noi;

-Înregistreză și întocmește rapoarte;

-Se perfecționează continuu.

Oferta (salariu & beneficii):

-Salariu motivant şi pachet de beneficii stimulant;

-Condiţii deosebite de desfăşurare a activităţii și stabilitate profesională;

-Formare și instruire profesională permanentă;

-Transportul la de la punctul de lucru din la localitățile limitrofe. Publ

Transavia SA | TRANSAVIA SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 877227