Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Frigotehnist - Bocșa

Salariu confidenţial
ID 879037
acum 3 săptămâni
Bocsa, Caras-Severin
Domeniu de activitate

Producție,    Mentenanță / Instalații

Full time

Locație: Abator păsări Bocșa, str. Binișului, nr. 10

Cerințe:

Studii: minim şcoala profesională / liceu de profil;
Instruire şi calificare în specialitatea de frigotehnist;
Capacitate bună de coordonare a mişcărilor;
Promptitudine în rezolvarea situaţiilor ce se ivesc;
Spirit de echipă, seriozitate și punctualitate în rezolvarea problemelor.

Atribuții funcționale:

Urmăreşte starea tehnică şi asigură funcţionarea echipamentelor frigorifice;
Cunoaşte specificaţiile tehnice de funcţionare a tuturor instalaţiilor din centrala de frig;
Execută operaţii de întreţinere la instalaţiile frigorifice;
Anunţă imediat disfuncţionalitățile tehnice;
Participă la intervenţiile de întreţinere curentă a echipamentelor tehnice;
Participă la montarea și punerea în funcţiune a echipamentelor noi;
Înregistreză și întocmește rapoarte;
Se perfecționează continuu.

Oferta (salariu & beneficii):

Salariu motivant şi pachet de beneficii stimulant;
Condiţii deosebite de desfăşurare a activităţii și stabilitate profesională;
Formare și instruire profesională permanentă;
Transportul la/de la punctul de lucru din/la localitățile limitrofe.

CV-urile se primesc pe email: [email protected].

Telefon: 0757.572.624/ 0755.050.202/ 0258.814.466

Contactează utilizatorul

Transavia SA | TRANSAVIA SA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879037