Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Flaro Prod SA angajeaza: Manager proiect

ID 854178
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Cautam un coleg/o colega pasionat/a de invatare, deschis/a catre provocari, orientat/a catre rezultate, pentru pozitia de Manager proiect.

Cerinte:
Studii finalizate in domeniul ingineriei
Cunostinte desen tehnic
Cunostinte limba engleza – nivel avansat
Cunostinte limba germana – constituie avantaj
Familiarizat cu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Competente de management de proiect - constituie avantaj

Responsabilitati:
Viitorul Manager proiect se va ocupa de:
- planificarea activitatilor de proiect, pentru atingerea obiectivelor definite
- implementarea, monitorizarea si controlul activitatilor si resurselor, pentru asigurarea incadrarii in planificare, buget, indicatori de calitate
- managementul relatiei cu furnizorii si clientii (pana la calificarea produsului)
- evaluarea continua a statusului proiectului, comparativ cu planificarea, si propunerea de masuri de imbunatatire continua a activitatilor.

Beneficii:
- Echipa tanara si dinamica
- Pachet salarial motivant, direct proportional cu rezultatele muncii.

FLARO PROD SA
ID 854178