Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Flaro Prod SA angajeaza controlor calitate

Salariu confidenţial
ID 853457
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Producție

Candidatul Ideal

Controlor calitate : Program lucru 8 ore / zi, doua si trei schimburi.

Responsabilitate de baza: masurarea tuturor cotelor de pe desenul tehnic pentru piese de plastic.

Cunostinte bune de desen tehnic;

Cunostinte operare calculator, cunoasterea echipamentelor de masura clasice: subler, micrometru, ceas comparator.

Descrierea jobului

Pachet salarial format din: Salariu brut plus bonusuri de performanta -Sporuri legale conform activitatii desfasurate -Ore suplimentare platite cu un spor de 100%- Tichete masa in valoare de 20 lei/tichet- Bonusuri de sarbatori si cu alte ocazii- Mariri salariale anuale, in functie de experienta -Abonamente transport -Analize gratuite la angajare.

FLARO PROD SA
ID 853457