Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Firma S. C. OMNIA PLAST S.R.L. angajeaza STIVUITORIST

Salariu confidenţial
ID 839746
acum o săptămână
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Firma S. C. OMNIA PLAST S.R.L. angajeaza STIVUITORIST cu experienta pentru punctele de lucru situat in : Parc Industrial Sud

Candidatul ideal:

Studii medii absolvite;
Experienta in gestiune si in activitati de predare-primire marfa;
Autorizatie / permis de conducere a stivuitorului;
Flexibilitate în privința lucrului în schimburi, rezistenţă la stres;
Responsabilitate, corectitudine în desfășurarea atribuțiilor, rigurozitate, atentie distributiva;

Descrierea jobului:

- Pregăteste comenzile ;
- Depoziteaza paletii de marfa cu ajutorul stivuitorului;
- Descărca cu ajutorul stivuitorului camioanele de marfă ;
- Manipuleaza si depoziteaza corespunzător cu ajutorul stivuitorului paleții, respectând integritatea produsului ;
- Acționeaza proactiv pentru menținerea siguranței și securității în zonele de responsabilitate;
- Raportează imediat către management orice incident, ce vizează probleme de sănătate sau securitate;
- Participa la activitati de inventariere;
- Răspunde de păstrarea curățeniei în aria sa de activitate;

Descrierea companiei

Firma de productie echipamente sportive de iarna ce ne-am inceput activitatea in anul 2008, sub egida Grupului Sunino Spa, lider european in prelucrarea maselor plastice. In prezent, ne-am extins activitatea ajungand la peste 900 de angajati in cele trei puncte de lucru, din Chiajna, Clinceni si Satu Mare.
Beneficii:

• Tichete de Masa

• Transport gratuit

• Tichete cadou de Sarbatori

• Bonus lunar in functie de performanta

• Bonus vechime in munca

OMNIA PLAST
ID 839746