Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajam Ospatar In Paltinis
Full time  |  Junior/Entry Level / Fără studii superioare / Necalificat / Mid-Level / Student  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum o săptămână Sibiu, Sibiu
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Montatori subansamble _Sibiu
Full time  |  Fără studii superioare / Necalificat  |  Producție
Salariu: 2.500 LEI
Operator Productie
Full time  |  Producție / Cablaje / Automotive
Salariu: 4.110 LEI
Acum 3 săptămâni Sibiu, Sibiu
Număr de telefon verificat
Recepționist Hotel Eden
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Angajam Lucrator Comercial La Market EST
Full time  |  Fără studii superioare  |  Alimentație / Comerț
Acum 2 minute Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Firma de transport angajeaza secretara

Salariu confidenţial
ID 877825
acum o lună
Sibiu, Sibiu

Administrativ / Logistică,    Secretariat / Office / Back Office

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Cerințe:

Experienta nu este obligatorie!

Studii superioare/liceale;

Cunostinte solide de Ms Office:Power Point,Word,Excel;

Cunostinte bune de limba engleza ;

Cunostinte contabilitate primara constituie un avantaj

Condiții: Salariu atractiv;

Posibilitatea de a te promova in cadrul firmei;

Feedback pentru a te ajuta sa te dezvolti.

Responsabilități:

Intocmirea de rapoarte,facturi si analize zilnice si lunare;

Asigura activitatea administrativa, arhivarea si organizarea documentelor specifice;

Reprezinta firma in relatia cu banca si cu alte institutii ale statului;

Alte activitati administrative.