Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Ospatar In Paltinis

Salariu confidenţial
ID 878709
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level,    Student

duplicate
1

Hotel Castelnor din Paltinis angajeaza Ospatar
Cerinte:
• Experienta in domeniu (specialitate),
• Cursurile de calificare in domeniu reprezinta un avantaj,
• Cunostinte minime de limba engleza: nivel conversational,
• Diploma de calificare in domeniu (constituie un avantaj);
• Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;
• Stapanire de sine, disciplina.
Conditii:
• Contract de munca pe termen nelimitat,
• Un salariu competitiv, in funcție de nivelul de calificare și experienta,
• Tichete de masa,
• Prime si bonusuri in functie de performanta,
• Oportunitati de training formare profesionala

Responsabilitati:
• Cunoasterea principalelor reguli de servire si protocol;
• Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
• Cunoasterea meniului pentru a oferi informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;
• Servirea exemplara a clientilor cu produsele comandate de catre acestia;
• Debarasarea si asigurarea curateniei in restaurantul unitatii hoteliere;
• Respectarea normelor de igiena si securitate a muncii.

Contactează utilizatorul

CASTELNOR | PRIME TIME RESORT SRL
ID 878709