JobZZ.ro

Finisor Mobilier

Salariu confidenţial
ID 878248
acum o lună
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Producție,    Lemn / PVC

Nivel carieră

Fără studii superioare

Suntem în căutarea unui Finisor Mobilier în Ardud (SM), pentru o companie producătoare de mobilier premium, un brand românesc care ia naștere ca un business de familie, în anul 2013. Obiectivul companiei este realizarea pieselor de mobilier rezistente, durabile si mai ales calitative.
Persoana pe care o căutăm trebuie să aibă experiență sau dorință de învățare. Aceasta va fi responsabilă de finalizarea și finisarea pieselor de mobilier în conformitate cu standardele ridicate de calitate.

Responsabilități:
-finisarea mobilierului folosind uneltele și materialele potrivite;
-aplicarea vopselelor potrivite pentru tipul de mobilier;
-repararea eventualelor defecte, pentru a reda mobilierului un aspect calitativ;
-respectarea regulilor de protecție și siguranță în muncă.

Cerințe:
-experiența reprezintă un avantaj;
-dorință de învățare și perfecționare;
-atenție la detalii;
-munca în echipă.

Beneficii:
-mediu de muncă plăcut;
-pachet salarial competitiv.