Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Farmacist - Farmaciile Magna

Salariu confidenţial
ID 822710
acum 2 săptămâni
Floresti, Cluj
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Limbi străine
Engleză

Suntem o farmacie noua, independenta, cu cel mai mare spatiu de vanzare din Cluj-Napoca si cu o gama larga de produse medicamentoase, dermato-cosmetice, para farmaceutice si de nutritie.

Cautam un farmacist pentru echipa noastra.

Cerinte:

- Absolvent al Facultatii de Farmacie;
- Certificat dе Membru al Colegiului Farmaciștilor din România, avizat pe anul in curs;
- Persoana echilibrata, calma, cu bune abilitati de comunicare;
- Onest, responsabil, cu initiativa si spirit de echipa;
- Limba engleza la nivel conversational e un plus.

Descrierea jobului:

- Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala;
- Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
- Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari astfel incat sa creeze o relatie cu pacientii.
- Verifica, administreaza stocurile si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitatea farmaceutica.
- Introduce facturi si receptioneaza marfa.

Beneficii:

- Salariu competitiv in functie de experienta;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala dupa primele 6 luni in companie;
- 21 zile de concediu de odihna + 1 zi concediu bonus pentru ziua de nastere;
- Sarbatori legale libere;
- Training si suport permanent.

Asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail madalina.oprea@magnafarm.ro.