Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Faiantari

25 EUR
ID 836622
acum o săptămână
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Danemarca

Cerințe:

Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;
Detinerea permisului de conducere deoarece vi se pune la dispozitie masina de servici.
Abilitate de a lucra atat in cladiri noi cat si in restauratii;
Abilitatea de a munci atat in echipa cat si individual;
Seriozitate;
Experienta profesionala in tara sau strainatate;
Experienta cu lucrari de tencuiala prezinta avantaj;
Contract de munca semnat si declarat in Danemarca.
Concediu legal si sarbatori legale platite de firmă;
Posibilitatea orelor suplimentare la majoritatea proiectelor;
Cazare in camera de o persoană;
Salariul platit la două săptămâni;
Suport in relocare si obtinerea cardului de impozite si a nr . personal;

Responsabilități:
Activitate de tencuit si pus faianta.
Pentru mai multe detalii : +45 92155014

Contactează utilizatorul

Faiantari
Liliana R
ID 836622