Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Executive Sales - Call Centre

Salariu confidenţial
ID 845427
acum o săptămână
Constanta, Constanta

Vânzări,    Serviciu Clienți / Call center,    Marketing / Cercetare de piață,    Asigurări / Consultanță

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Hai în echipa noastră dacă:
• ești pasionat de interacțiunea cu clienții la telefon;
• ai abilitatea de a comunica într-un mod ferm și asertiv;
• ești dornic să înțeleagi nevoile clienților noștri și să le oferi servicii pe masură;
• ai cunoștințe de limbă engleză nivel conversațional avansat; deții competențe de operare PC (MC Office)
...atunci cu siguranță ne dorim să te cunoaștem.

Descrierea jobului
• inițierea și preluarea apelurilor telefonice;
• personalizarea și adaptarea ofertelor la nevoile și cerințele clienților;
• menținerea unei comunicări constante cu alte departamente;
• prospectarea pieței pentru identificarea de noi clienți; crearea de rapoarte săptămânale, lunare.

Pentru început vrem să știi că:
• iți oferim o grilă salarială atractivă și diverse alte beneficii care să-ți mențină motivația la un nivel optim
• iți propunem un contract pe perioadă determinată, dar cu posibilitatea de prelungire, respectiv de schimbare în contract pe perioadă nedeterminată
• ai acces la training-uri de dezvoltare – plătite de companie
• ai zile libere extra, pe langa cele aferente contractului de munca
• programul de lucru este în ture de luni pana vineri, în intervalele: 10:00-19:00, respectiv 12:00-21:00 (include o ora pauza de masa);
• weekend-ul este în întregime al tau
• ai accesibilitate la locul de muncă, locația fiind în zonă centrală.

Descrierea companiei
Sparks Accounting este o companie specializată în servicii de contabilitate pe sistemul britanic destinate atât clienților români, cât și de alte naționalități. Sediul central este în Marea Britanie și pentru ca suntem o companie aflată într-o continuă creștere, selectam personal pentru filiala, respectiv echipa nostră din Constanța, Infinity Dot RO 2018 S.R.L.