Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajam Organizator evenimente Exclusiv Catering

Salariu confidenţial
ID 878772
acum o săptămână
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Artă / Entertainment

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Cerinte:
Absolvent studii superioare;
Experienta anterioara in vanzari si relatii cu clientii;
Experienta in organizarea de evenimente reprezinta un avantaj;
Simt estetic;
Disponibilitate pentru program flexibil;
Cunostinte foarte bune de operare MS-Office;
Persoana motivata atat de rezultate, cat si de coordonarea unei echipe;
Carnet de conducere categoria B.

Responsabilitati:
Organizarea evenimentelor, inclusiv ofertarea produselor, negocierea cu clientii, conceperea meniului, lansarea comenzilor, pregatirea logisticii necesare in functie de tipul de eveniment care are loc;
Participarea la targuri de specialitate;
Organizarea, coordonarea si asigurarea controlului activitatii la evenimentele de care raspunde, astfel incat sa se asigure incadrarea in timp, satisfactia clientilor si realizarea obiectivelor companiei;
Stabilirea mentinerea unor relatii adecvate cu clientii si rezolvarea reclamatiilor, indiferent de natura acestora;
Prospectarea pietei, vizitarea clientilor in vederea ofertarii si realizerea de baze de date cu potentiali clienti;
Cunoasterea produselor, serviciilor si ofertelor firmei.

Oferta, beneficii:
Societatea asigura training specific pe postul ocupat;
Pachet salarial motivant;
Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.
Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0799 013 133.

EXCLUSIV CATERING | LUNCH BOX SRL
ID 878772