Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician utilaje

1 LEU
ID 863444
acum 3 săptămâni
Satu Mare, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Candidatul Ideal
Educatie:
Studii tehnice liceale sau profesionale in domeniul mecanic/mecatronic/electric/automatic sau similar
Cunostinte tehnice bune

Experienta si aptitudini:
Experienta in mentenanta si depanarea utilajelor din productie reprezinta un avantaj
Experienta in domeniul electric si mecanic
Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa
Abilitati foarte bune de rezolvare a problemelor
Cunostinte de baza in utilizarea calculatorului si cunostinte de baza in MS-Office
Cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj

Descrierea jobului
Responsabiltati si sarcini:
Responsabil de service-ul si reparatiile echipamentelor din productie Asigura depanarea echipamentelor
Ofera suport privind imbunatatirea calitatii si fiabilitatea echipamentelor Ofera suport productiei in rezolvarea problemelor tehnice
Executa mentenante planificate si neplanificate
Respecta datele tehnice, instructiunile de lucru, programul de productie si programul de lucru
Asigura functionarea in procent de 100% a echipamentelor din productie Asigura curatenia si siguranta la locul de munca

Beneficiile:
Decontare cheltuieli de transport pe raza judetului Satu Mare
Tichete de masa
Oferim premii de Craciun si de Paste
Bonus lunar de performanta
Programe interne de dezvoltare profesionale – dispunem de programe locale pentru instruirea teoretica si practica la locul de munca
Condiții de lucru placute

Descrierea companiei
PLASTICA SRL este o afacere de familie fondată în anul 1991, având ca activitate principală producția de ambalaje flexibile (folii, pungi, sacoșe pentru cumpărături, saci menajeri, saci industriali). Datorită investițiilor majore în tehnologie performantă și utilaje de ultimă generație, Plastica este una dintre cele mai moderne fabrici de ambalaje flexibile din țară.
Compania noastră este mereu în căutare de oameni talentați, dedicați și profesioniști, care să fie dornici de o carieră de succes în acest domeniu.
Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, aplică direct la acest anunț.
De asemenea, CV-urile se pot depune personal la sediul nostru din Satu Mare, la secretariat, de luni pana vineri, intre orele 08:00 – 17:00

Recrutare | SC PLASTICA SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863444