Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

ELECTRICIAN / PERSONAL LUCRĂRI ELECTRO-MONTAJ

Salariu confidenţial
ID 879625
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Energetică

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

duplicate
1

Compania noastră caută un electrician calificat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre de lucru. Dacă aveți cunoștințe solide în domeniul electric și sunteți pasionat de lucrul într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

Responsabilități:

Instalarea, întreținerea și repararea sistemelor electrice conform standardelor și reglementărilor în vigoare;
Identificarea și remedierea defecțiunilor electrice într-un mod eficient și precis;
Colaborarea cu echipa pentru finalizarea proiectelor în termen și conform cerințelor stabilite;
Asigurarea respectării normelor de siguranță și a regulilor de lucru specifice domeniului electric.
Cerințe:

Diplomă de electrician sau calificare similară;
Experiență anterioară în domeniul electric sau al lucrărilor de electro-montaj;
Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii;
Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.
Beneficii:

Posibilitatea de a avansa în carieră și de a participa la diverse proiecte interesante;
Salariu și pachet de beneficii atractiv;
Bonificatie anuala corelata cu performantele la nivelul companiei
Posibilitatea de a participa la cursuri sau programe de pregatire profesionala.

Contactează utilizatorul

ELECTRIC INSTAL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 879625