Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician pentru utilaje de constructii

Salariu confidenţial
ID 859713
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level,    Mid-Level

Angajam electrician pentru utilaje de constructii in Oradea.

Cerinte:

- studii medii sau superioare
- permis de conducere cat "B"
- experienta in domeniu
- capacitate rapida de a lua decizii.
- minim 2 ani experienta ca inginer mecanic in domeniul industrial
- limba engleza - nivel mediu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Asigura functionarea echipamentelor industriale si a utilajelor.
Efectueaza lucrari de intretinere si mentenanta.
Se lucreaza doar schimbul 1.
Activitatile de mentenanta sau participarea la activitati de investii.
Asigura lucrari de mentenanta; evaluează permanent utilajele si echipamentele pentru a anticipa / preintampina defectiuni tehnice.
Analizeaza cauza si factorii care au contribuit la aparitia defectiunii si stabileste masuri preventive.
Planifica activitati si resurse necesare lucrarilor de mentenanta / reparatii
Comanda, direct sau prin colaboratori, piese de schimb / materiale / consumabile si pastreaza relatii profesionale cu furnizorii de materiale.

Descriera firmei:

Suntem o companie care se ocupa cu comercializarea si inchirierea nacelelelor

Working Platform WP
ID 859713