Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician - Iulius Mall Cluj

ID 833047
acum 3 săptămâni
Cluj-Napoca, Cluj
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Cerințe:

Studii de specialitate finalizate / calificare de electrician
Minim 2 ani experienta pe un post similar
Lucrul in echipa
Apt pentru lucrul la inaltime
Persoana organizata
Responsabilități:

Realizarea mentenantei preventive si corective asupra tuturor elementelor de instalatii electrice din gestiune (celule 20kV, transformatoare de forta, tablouri electrice principale si secundare, sistem de iluminat spatii comune, alimentari cu energie electrica chiriasi si utilitati proprii, grupuri electrogene, surse UPS, circuite, baterii de compensare, sine de curent, aparataj)
Citirea periodica si intretinerea grupurilor de masura a energiei electrice ale chiriasilor
Executarea lucrarilor de modernizare /extindere instalatii electrice necesare societatii.
Se oferă:

Pachet salarial motivant;
Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.

Informatii la nr. de telefon: 0758 092 700

Andreea Cațiche
ID 833047