Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician de întreținere și reparații

Salariu confidenţial
ID 815577
acum 6 zile
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Studii medii (ṣcoală profesională sau liceu de profil: electronică, electrotehnică sau energetic);
Minim 3 ani de experienţă în mentenanţa echipamentelor de producţie pe linie electrică;
Apt pentru lucru la înălţime;
Atestat ANRE poate reprezenta un avantaj;
Abilităţi bune de comunicare ṣi lucru în echipă.

Descrierea jobului
Asigură mentenanţa preventivă ṣi corectivă a echipamentelor electrice din cadrul fabricii;
Execută manevre necesare în staţia de 6/0.4 kV;

Catalina Tudoran
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 815577