Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician automatizari/Barter Port Operator

Salariu confidenţial
ID 854370
acum 2 săptămâni
Agigea, Constanta
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Condiții: Experienta de munca pe un post similar reprezinta un avantaj.

Responsabilități: Intretine,exploateaza si remediaza deficientele la instalatiile electrice din intreg flux tehnologic al unitatii.

Asigura functionarea la parametrii stabiliti prin normele de asigurare a calitatii a instalatiilor electrice si de automatizare, monitorizare si control a instalatiei de livrare/descarcare marfa la nave si barje.

Va rugam sa ne transmiteti Cv-urile pe adresa de mail: resurse.umane@barterport.ro .

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la nr. de tel: 0733-419871.

Constantinescu Rucsandra | Barter Port Operator
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 854370