Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician Automatizare

Salariu confidenţial
ID 833445
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Energetică

Principalele sarcini si responsabilitati:
- Executare lucrari electrice conform proiectelor/schemelor electrice;
- Realizeaza tablouri electrice de automatizare si distributie, panouri si echipamente electrice de
joasa tensiune in conformitate cu documentatia tehnica;
- Instalarea si punerea in functiune a tablourilor panourilor si echipamentelor electrice;
- Verifica conformitatea executiei cu documentatia tehnica si complementarea acesteia;
-Asista la intretinerea si repararea echipamentelor electrice la beneficiar pe perioada de garantie si
post garantie;
- Colaboreaza cu Responsabilul de proiect pentru identificarea solutiilor optime de executie;
- Isi organizeaza activitatea si spatiul de lucru;
-Realizeaza circuite secundare de forta pentru echipamentele electrice si energetice;

Ce oferim:
-posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist.
- pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute

PET COMMUNICATIONS
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 833445

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Angajez vanzator/vânzătoare stație peco
Petrol / Gaze
Salariu: 1.400 LEI
Acum 6 ore Constanta, Constanta
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Inginer Constructii Civile - Proiectare
Construcţii / Amenajări / Inginerie / Tehnologie / Prestări servicii
Salariu: confidenţial
Acum 12 ore Constanta, Constanta
Angajam barman, ospatar, ajutor ospatar si hostess Constanta
Turism / Restaurante / Hoteluri
Acum 17 ore Constanta, Constanta
Angajam bucatar, aj bucatar, pizzar, personal vase Constanta
Full time  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Angajam Asistent Manager Tamplarie PVC
Full time  |  Construcţii / Amenajări / Contabilitate / Traduceri / Secretariat / Office / Back Office
Salariu: 2.500 LEI
Acum o zi Constanta, Constanta