Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Electrician

Salariu confidenţial
ID 832786
acum o lună
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Căutăm o persoană pentru postul de Electrician, pentru clientul nostru, companie cu sediul în Oradea, având o experiență de mai bine de 20 de ani în domeniul construcțiilor de piscine.

Cerințe:
- experiență minim 1 an pe un post de electrician;
- permis de conducere cat. B;
- dorință de învățare și specializare pe acest domeniu;
- disponibilitate pentru delegații.

Responsabilități:
- realizarea lucrărilor de întreținere și reparații specifice;
- repararea și întreținerea utilajelor și a echipamentelor electrice;
- efectuarea și înregistrarea fișelor de monitorizare;
- aplicarea procedurilor de întreținere preventivă și inspecție a instalațiilor electrice.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- stabilitate și mediu de lucru plăcut;
- bonuri de masă și asigurare de viață.