Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Echipa Pepp Zone Supertech Oradea caută agenți de vânzări!

Salariu confidenţial
ID 820741
acum o săptămână
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Student,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Descriere Locuri de muncaCandidatul ideal:

- Autoturism personal (nu vă asigurăm autoturism de firmă)
- Permis de conducere categoria B;
- Sinceritate, prestanță, scop !!!
- Dorința continuă de autodepășire;
- Fire sociabilă, cu dorința de a învăța permanent;
- Disponibilitate la un program de lucru flexibil;
- Ambiție și perseverență în realizarea obiectivelor.

Descrierea jobului:

- Prezentarea și vânzarea produselor firmei;
- Promovarea produselor și a imaginii firmei în piață;
- Dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Raportarea activității conform normelor interne ale companiei.

Vă oferim:

- Respect și suport permanent!
- Loc de muncă stabil;
- Pachet salarial motivant, bonusuri pentru performanță !!!
- Oportunitate de a promova!
- Climat de lucru pozitiv;
- Bonusuri în bani, obiecte și ... excursii!
- Promovare permanentă în funcție de rezultatele personale;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tânăra, dinamică și competitivă.

Descrierea companiei:

Pepp Zone Supertech este distribuitor autorizat Kirby cu sediul în Oradea, care promovează un singur produs. Kirby este o companie americană înființată de 107 ani și este prezentă pe piața din România de peste 27 de ani.
Dacă crezi că TU ești ceea ce căutăm, te așteptăm în echipa noastră!

Pepp Zone Supertech
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 820741