Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Domn serios cu experienta, caut loc de munca

ID 631965
acum o săptămână
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Alt domeniu

Full time

Nivel carieră

Manager/Executiv

Responsabilitati, Realizari date;
Adresă: Baia Mare
Tip job dorit: Full time
Localităţi dorite: Baia Mare
Domenii: tehnic
Salariu dorit: neg/luna
Permis conducere: da
Şcolarizări:
- studii universitate Administrativ ects1998-2001(licentiat)
- liceu: specializarea Tehnician IT., perioada 1994-1998
Experienţă profesională:
1-pozitia/perioada Analist calitate/calitate 2017-2018
2- poziţia perioada Sef sectie productie/manager calitate 2015-2017
3- poziţia Sef garaj service(responsabil Logistica), departamentul reparatiiperioada 2006-2015 Baia Mare
4- poziţia logistica/logistica Magazie/ctc, departamentul Logistica, perioada 2002-2006 Baia Mare
5-poziţia Documentarist-(gestionar), departamentul Comert, perioada 1999-2002Baia Mare
Training-uri:
-Mai 2007 - Field Sales Management (for KAM) - Modul 2 - InBev Romania
-Mart. 2007 - Recrutare si selectie -training - InBev Romania
-Febr. 2007 -Parts for sale Mentenanta (for KAMs) - Modul 1 - InBev Romania
-Dec. 2007 - Parts for sale Management (for Distributors) - Modul 1 - InBev Romania
-Absolvit cursul de ”Gestionar’’la AJOFMM in 2005 luna 02
Ocupaţia actuală: in cautarea unui job
Cazier: curat
Stare civila :casatorit
-fara vicii,nefumator
Oprerator PC:avansat
Aptitudini: - Capacitate de munca in conditii de stres;
- Adaptare si receptivitate la noi cerinte
Cunoştinţe IT: avansate
Limbi străine:
- franceză (vorbit - mediu, citit - mediu, scris - mediu)
-ofer si cer seriozitate maxima

Contact ;0724486959

Feri
ID 631965