Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Doamna la curatenie ptr Pensiunea Relax Valcea

1.800 LEI
ID 863746
acum o săptămână
Ramnicu Valcea, Valcea
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Femeie de servici.

Candidatul ideal:
Persoana responsabila, onesta, harnica si perseverenta, cu abilitati de comunicare, capabila sa lucreze in echipa, orientata catre detalii, serioasa.Conditie fizica potrivita pentru miscari complexe.

Descrierea jobului:
Asigurarea unui nivel optim de curatenie.
Asigurarea si gestionarea corecta a necesarului optim de materiale igienico-sanitare pentru mentinerea curateniei in cadrul companiei.
Asigura si desfasoara curatenia zilnica in camere,scara,sala mese ,bucatarie , gradina de vara.

Pentru detalii sunati:0743631936

www.pensiunearelax.ro
email:[email protected]

romeo totelecan
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863746