Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Distribuitor delegat - constanta

Salariu confidenţial
ID 845455
acum 2 săptămâni
Constanta, Constanta
Domeniu de activitate

Transport,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Junior/Entry Level

Permis de conducere
Categoria B

Candidatul Ideal

• Studii medii finalizate
• Experienta relevanta in domeniul distribuitiei, in piata pharma - minim 1 an ( constituie avantaj)
• Permis auto categoria B - minim 2 ani experienta
• Experienta cu autoutilitare 3,5 tone - constituie avantaj
• Experienta in relationarea cu clientii
• Orientare catre obiective/orientare catre client
• Seriozitate, implicare

Descrierea Jobului

• Livreaza comenzile catre clienti, conform zonei arondate si traseelor de livrare
• Asigura incasarile si preda zilnic la casierie incasarile effectuate
• Preia retururile de marfa de la client
• Reprezinta imaginea firmei si viziblitatea ei pe piata prin modul de prezentare si relationare cu clientii
• Participa la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii
• Asezarea pe raft a produselor si culegerea acestora conform facturilor
• Participa la operatiuni de receptie a marfii
• Participa la inventarele organizate in department

Despre A&D Pharma – Dr.Max Group:

Cu o experienta de aproximativ 25 de ani pe piata locala, A&D Pharma, subsidiara a Dr.Max Group, este unul dintre cele mai mari grupuri farmaceutice din Romania, oferind servicii integrate de import, distribuție și retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distribuţie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu şi Dr.Max.

Mai multe informatii pe: www.adpharma.com

Laura Rac
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 845455