Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Dispecer Securitate - Auchan Tg Mures Mall

Salariu confidenţial
ID 845682
acum o săptămână
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

#OperatorTVCI - Auchan Tg Mures Mall

Responsabilități

Cunoaste modului de functionare al sistemelor TVCI, antiefractie, detectie incediu, control acces si sonorizare
Asigura paza si securitatiea obiectivelor prin intermediul sistemelor tehnice de detectie, efractie si control al accesului
Actioneaza corect in situatii de urgenta
Profilul candidatului
Asigura paza si securitatea bunurilor, clientilor si angajatilor
Verifica prin sondaj corectitudinea facturarii produselor la casele de marcat
Previne si combate sustragerile si distrugerea produselor din magazin
Controleaza ambalajele produselor voluminoase achizitionate de clienti si corectitudinea facturarii acestora
Asigura un climat de siguranta clientilor si angajatilor magazinului

Aplica aici : https://cariere.auchan.ro/Position/Details?id=7761

Gabriel Bita
ID 845682