Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Director de achizitii

Salariu confidenţial
ID 869246
acum 3 săptămâni
Sibiu, Sibiu

Dacă dorești să îți construiești o carieră solidă alaturi de o echipa dinamica, intr-o companie in plina dezvoltare si esti o persoana consecventa si ambițioasa, atunci pe tine te căutăm!

Beneficii:

Pachet salarial competitiv și corelat cu performanța;
Ideile ce imbunatatesc activitatea și productivitatea companiei sunt bonusate;
Locatia biroului intr-o zona centrala a orasului cu acces facil la mijloacele de transport;
Tichete de masă, bonusuri de masa;
Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în continuă dezvoltare;
Echipă tânără, profesionistă și dinamică;
Atmosferă de lucru plăcută ;
Candidatul ideal:

Capacitate de adaptare și învățare rapidă;
Gândire analitică și strategică;
Abilitati de organizare și orientare catre rezultate;
Abilitati de negociere ,relaționare și prezentare ;
Capacitatea de a lucra cu termene limita;
Descrierea jobului:

Sa identifici categorii noi de produse;
Sa prospectezi piata pentru potențiali parteneri noi;
Sa menții o relatie constructiva cu potențialii parteneri noi și cu cei actuali ;
Sa obții și sa comunici informațiile despre produse/servicii, disponibilitate și termene de livrare;
Soliciți și negociezii ofertele de preţ;
Analizezi prețurile concurenței în on-line și off-line;
Achiziționezi necesarul de produse al companiei în termenii de timp și calitate;
Negociezi periodic termenii contractuali cu furnizorii;
Menții o legătura stransa cu departamentele implicate și informezi despre disponibilitatea produselor în stoc și eventuale modificări de prețuri;
Raportezi modificarile in relația cu partenerii;
Realizezi planificari si scheme de achiziții ;
Descrierea companiei:

Domeniul nostru de activitate cuprinde achizitia si comercializarea produselor din domeniul dezmembrarilor si revalorificarii materialelor feroase si neferoase si nu numai.

Oferim soluții complete pentru achiziția celor mai adecvate produse si pentru transportul acestora.

Te asteptam in echipa noastra!

Metalromsib | METAL ROM
ID 869246