Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Responsabil întreținere clădiri
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Mentenanță / Instalații / Construcţii / Amenajări
Salariu: confidenţial
Acum 2 zile Targu Mures, Mures
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Asistent Vanzari Tg. Mures
Full time  |  Vânzări
Salariu: 2.500 LEI
Acum 3 zile Targu Mures, Mures
Asistent verificari aplicatii
Serviciu Clienți / Call center
Salariu: 1.000 LEI
Acum 4 săptămâni Targu Mures, Mures
Angajez Tehnician mentenanta automate cafea
Mentenanță / Instalații
Salariu: 4.500 LEI
Acum 18 minute Constanta, Constanta
Vanzatoare/lucrator comercial /barista DN1 Value Center Balotesti
Full time  |  Mid-Level / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Acum 6 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
JobZZ.ro

Designer grafic care doreste sa invete. Part time

3.000 LEI
ID 852967
acum 6 luni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Grafică / Webdesign / DTP,    IT

Tip job

Full time,    Part time

Junior/Entry Level,    Fără studii superioare,    Necalificat,    Mid-Level

Calitate principala:
Aveți un interes pentru design și dorinta de a invata tot ce este in trend
Pentru a aplica pentru această ocazie, vă rugăm să trimiteți CV-ul
Experiență și abilități:

minia de experiență sau dornic sa invete, în calitate de designer grafic;
Cunoștințe despre Adobe Creative Suite, inclusiv Photoshop, InDesign, Illustrator, After Effects;
Abilități conceptuale și creative cu atenție la detalii;
Abilități de management al proiectelor, inclusiv capacitatea de a efectua mai multe sarcini și de a echilibra mai multe proiecte de la concepție la finalizare la timp;

Abilitatea de a transforma intenția strategică în concepte de design convingătoare;
Abilitatea de a lucra atât independent cât și ca membru al echipei;
Experiență în limba engleză;
Animația digitală, fotografia și / sau experiența video sunt un plus.
Descrierea jobului
Responsabilitati:

Gestionați garanția de marketing de recrutare în colaborare cu echipa de branding angajator;
Design materiale de imprimare utilizate pentru evenimente industriale și angajați;
Design de vizual-eye catching imagini, cum ar fi slideshows, GIF-uri, clipuri video și infographics pentru scopuri PR;
Colaborați cu recrutorii și angajatorii de manageri pentru a oferi materiale de recrutare creative de înaltă calitate care să îndeplinească obiectivele noastre;
Menținerea consecvenței generale în ceea ce privește aspectul grafic conform standardelor si trend-ului.
Beneficii
- pregatire profesionala continua
- dezvoltare cariera
- program flexibil
- posilbiitate de a lucra remote
Lasati un CV.