Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Desenator Tehnic - AutoCad/ Advance Steel

ID 844694
acum 3 săptămâni
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Limbi străine
Engleză

Vrem sa ne marim echipa! Cautam desenatori in vederea detalierii de structuri metalice.

Daca cele de mai mai jos ti se potrivesc, aplica acum!

Candidatul ideal:
• Studii superioare, de preferat in domeniul constructiilor
• Capacitate de realizare a desenelor 2D/3D specifice domeniului de activitate în AutoCad (nivel mediu/ avansat) cu utilizarea corectă a elementelor standardizate în desenul tehnic
• Cunostinte de Revit / Tekla/ Advance Steel – reprezinta un avantaj
• Nivel mediu/avansat Engleza
• Persoană energică, proactivă, amabilă, eficientă, cu gândire pozitivă

Responsabilitati:
• Elaborare desene de fabricatie specifice pachetului Advance Steel (structuri/ confectii metalice)
• Interpretare si prelucrare desene provenite de la ingineri si arhitecti
• Comunicare cu clienti, ingineri si fabricatori

Beneficii:
• Salariu atractiv si contract de munca pe perioada nedeterminata
• Oportunitatea de a participa in proiecte internationale de anvergura
• Oportunitatea de dezvoltare a cunostintelor

Daca esti interesat si consideri ca esti potrivit iti asteptam CV-ul la adresa de e-mail: draftingro@yahoo.com

Stefan R
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 844694