Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Curier/Livrator FoodPanda Timișoara

4.500 LEI
ID 832110
acum 2 săptămâni
Timisoara, Timis
Domeniu de activitate

Transport

Tip job

Part time,    Full time

Nivel carieră

Student,    Mid-Level,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Candidatul ideal

Angajăm livratori/curieri - contract de muncă PART TIME / FULL TIME
Ne mărim echipa!! aplică acum dacă deții sau vrei să îți dezvolți următoarele calități:
⁃ cunoașterea orașului sau orientarea bună în spațiu
⁃ Punctualitate -în livrarea comenzilor și la program
⁃ Dexteritate - în manevrarea vehiculului pe care activezi+ a echipamentului folosit
⁃ Rezistență la efort fizic
⁃ Bune abilități de comunicare - ne dorim să fii sociabil cu clienții și persoanele din jur :)

Descrierea jobului
Câteva lucruri pe care ar trebui să le știi:
Salariu EXTREM de atractiv în funcție de activitatea, seriozitatea și devotamentul noului nostru coleg
(PLATA ÎN 2 TRANȘE) - odată la 2 saptamâni
Comezile se preiau prin intermediul aplicației deținută de FoodPanda( cel mai eficient și popular sistem din țară)
Cadru de muncă legal, cu contract în funcție de nevoile personale(4 ore/ 8 ore)- taxele fiind suportate de noi!
colaborare directă PFA/SRL+suport contabil pe toată perioada de colaborare și ajutor pentru înființare.
Program EXTREM de flexibil în intervalul orar: 08:00 - 00:00 *inclusiv sâmbăta și duminica* TU decizi când lucrezi!
Angajarea se face pe bază de interviu online sau fizic +
Pregătire și consiliere( TRAINING) - GRATUITE !!!
Suport permanent!
Angajare imediată!!
Nu se percepe taxă pe echipament, vrem doar să ne asigurăm că-l vei purta cu drag!
*!!! Și cel mai important- Ai toată încrederea noastră !! nu ai nevoie de CV sau de experiență( deși dacă le ai, vei fi recompensat pe măsură )
Descrierea companiei
Ce este foodpanda? O echipa creativa si dinamica, antrenata cu zambete si voie buna.
Ce face foodpanda? Lucreaza cu optimism in a va oferi cele mai bune servicii pentru a comanda mancare online.
Ce motiveaza foodpanda? Dorinta de a oferi zi de zi servicii de calitate la un nivel realizat doar de profesionisti.
Ce ofera foodpanda? Posibilitatea de a savura preparate delicioase de la restaurantele din zona in care va aflati. O gama variata de bucatarii va stau la dispozitie cu doar cateva click-uri.

Mai multe detalii la nr. de telefon: 0770943259

Link înscriere: https://docs.google.com/forms/d/1d5Slr4azo8Nyzo_77mC1jGqXcC4BrrBsMC-pBOCBSiY/edit?usp=drive_web

Cioarec Denis
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 832110